İLETİŞİM

Yarışmalarada alınan derecelerin iletilmesi/iletişime geçilmesi konularında lütfen ilgili yarışmanın şartnamesinde bulunan yarışma düzenleyici kurumun sekreteryası yada iletişim sorumlusu ile irtibata geçiniz.
 
Yarışma konusu, fotoğraf gönderim kuralları hakkında detaylı bilgiyi ilgili yarışmanın şartnamesinde bulabilirsiniz, detaylı bilgi için lütfen ilgili yarışmanın şartnamesinde bulunan yarışma düzenleyici kurumun sekreteryası yada iletişim sorumlusu ile irtibata geçiniz.

Üye işlemleri, yarışma katılım iptalleri ve teknik sorunlar ile ilgili sorunlar için
onlineyarismalar@tfsf.org.tr
adresinden iletişime geçebilirsiniz.


TFSF ŞİKAYET ve ÖNERİ FORMU (TFSF Onaylı Fotoğraf Yarışmaları şikayet ve önerilerinizi ilgili formu doldurarak talebinizi iletebilirsiniz, öneri ve şikayetlerin kayıda alınabilmesi için mutlaka formun doldurulup iletilmesi gerekmektedir, eposta ile şikayet gönderimleri kabul edilmemektedir.)
TFSF ŞİKAYET ve ÖNERİ FORMU --> 
Üye girişi yapıldıktan sonra "YARIŞMA KATILIMLARIM" sayfasından fotoğraf yeniden isimlendirme ve fotoğrafların NEREDE VE NE ZAMAN çekildiği bilgileri güncellenebilmekte ve kategori bazında katılım İPTAL İŞLEMLERİ yapılabilmektedir. Fotoğrafların ebatları ve nasıl isimlendirilmesi konusunda gerekli açıklama yarışma şartnamelerinde bulunmaktadır, lütfen bu konular ile ilgili sual iletmeyiniz. Yarışma katılımları için yarışma şartnamesinde belirtilmemiş yada eksik ifadeler bulunuyor ise lütfen yalnız yarışma sekreteryası ile iletişime geçiniz.
 
Başarılar dileriz.