On-Line Yarışmalara Katılım Talimatları !

TFSF ON-LINE YARIŞMALAR KATILIMLARINDA DİKKAT EDİLECEK HUSUSLAR

Yarışmalara katılım sağlayabilmeniz için site üyeliği gerekmektedir, lütfen daha önce üyeliğiniz bulunmuyor ise ana sayfada bulunan "Yeni Üye Ol !" sayfasından üyelik kayıt işleminizi gerçekleştiriniz. Daha sonraki kayılımlarınızda bu üye hesabı ile giriş yaparak ilgili yarışmalara katılım sağlayabilirsiniz.
"DİKKAT EDİLECEK HUSUSLAR !"
LÜTFEN YARIŞMA KATILIMLARINIZI ÖNCELİKLE BU UYARILARI OKUYARAK YÜKLEMELERE BAŞLAYINIZ !!!
 • LÜTFEN FOTOĞRAF YÜKLEME İŞLEMİ BİTMEDEN VE KATILIM TAMAMLANMADAN FOTOĞRAF YÜKLEME SAYFASINDAN AYRILMAYINIZ ve FARKLI BİR SAYFA AÇMAYINIZ...
  (Sistemde yarışma kategorileri ile ilgili olarak çeşitli kontroller ve yönlendirmeler mevcuttur, bu yönlendirmeleri bekleyiniz ve takip ediniz.)
 • Yarışmaya göndermek istediğiniz fotoğrafları kategorilere tek seferde yüklemeniz gerekmektedir, katılım sonrasında fotoğraf ve adetleri üzerinde kategori bazında katılım iptal edilmeden değişiklik/ilave işlemlerine izin verilmemektedir.
 • Yarışmaya kategorsine gönderilen fotoğrafların iptal işlemi yapıldıktan sonra yarışma katılım süresince yeniden katılım sağlanabilmektedir. Yarışma son katılım tarihinden sonra değişiklik/iptal işlemleri kabul edilmemektedir.
 • Yarışma kategorisine yapılımlar katılımlar yalnızca kategori bazında üye girişi sonrası "YARIŞMA KATILIMLARIM" sayfasından iptal edilebilmektedir, yarışma kategorisine gönderilen tüm fotoğraflar iptal edilmeden bir kez katılım sağlanan yarışmaya yeniden katılım yapılması mümkün değildir.
 • Lütfen fotoğraf yüklemeden önce ilgili yarışmanın katılım şartnamesini dikkatlice okuyunuz.
 • Tüm yarışmalar son katılım tarihinde Türkiye saati ile saat 23.00'de sona ermektedir, lütfen fotoğraf yüklemelerinizi vaktinde tamamlayınız. Yarışmalar kapandıktan sonra iptal, ilave ve değişiklik yapılamamaktadır.
 • Lütfen fotoğraf yüklemelerinizi kişisel bilgisayarınızdan güncel bir internet tarayıcı ile yapınız.
 • Fotoğraf yükleme esnansında lütfen bilgisayar başından ayrılmayınız, online yarışmaların ilgili her bölümüne katılımlar için katılımcılara 20 dakikalık bir süre ayrılmış olup bu süre içerisinde fotoğraflarınızı yüklemeniz gerekmektedir.
 • Ayrılan süre içerisinde yükleme yapılmaz veya kullanıcı kaynaklı veri bağlantısı sorunlarında katılım gerçekleşmiş sayılmaz ve sistem size yeniden giriş yapmanız gerektiği ile ilgili bir yönlendirme talebinde bulunur.
 • Lütfen yarışmaların ilgili bölümlerine göndermek istediğiniz fotoğrafların ebat ve isimlendirmelerini şartname talimatlarına uygun yükleme öncesi hazır bulundurun.
 • Fotoğraf yükleme aşamalarında sistemin sizi ilgili sayfalara yönlendirmesi doğrultusunda lütfen sabırlı olunuz ve ekrana gelen talimatları dikkatlice okuyunuz.
 • Yarışma şartnamesinde 18 yaş sınırı belirtilmiş ise yarışma son katılım tarihinde 18 yaşını doldurmuş katılımcılar katılım gösterebilirler. Son katılım tarihinde 18 yaşından gün almamış katılımcıların fotoğrafları değerlendirmeye alınmamaktadır.
 • Her yarışma katılımı sonunda lütfen ana sayfada bulunan "Yarışma Katılımlarım" sayfasından katılımızı ve fotoğraflarınızın ilgili yarışma ve kategorisine kayıt olup olmadığını kontrol ediniz. Katılım ile ilgili yaşadığınız sorunlarda lütfen "onlineyarismalar@tfsf.org.tr" e-posta adresinden iletişime geçiniz.
 • Üye girişi yapıldıktan sonra "Yarışma Katılımlarım" sayfasından fotoğraf yeniden isimlendirme ve fotoğrafların nerede ve ne zaman çekildiği bilgileri güncellenebilmekte ve kategori bazında KATILIM İPTAL işlemleri yapılabilmektedir. Fotoğrafların ebatları ve nasıl isimlendirilmesi konusunda gerekli açıklama yarışma şartnamelerinde bulunmaktadır, lütfen bu konular ile ilgili sual iletmeyiniz. Yarışma katılımları için yarışma şartnamesinde belirtilmemiş yada eksik ifadeler bulunuyor ise lütfen yalnız yarışma sekreteryası ile iletişime geçiniz.
 • Yarışma son katılım günü sistemde yoğunluklar olabileceğinden lütfen katılımlarınızı son güne bırakmamaya özen gösteriniz...
 • TFSF Onaylı On-line Fotoğraf Yarışmalarında başarılar dileriz.